Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Bożonarodzeniowa kampania Cukru Królewskiego,
Z końcem listopada rusza świąteczna kampania Cukru Królewskiego promująca innowacyjne produkty przeznaczone do wypieków, usprawniające pracę w kuchni. Działania reklamowe obejmą telewizję, prasę konsumencką i branżową.

 
W portfolio marki Cukier Królewski znajdują się jedyne na polskim rynku produkty, które dzięki wygodnym opakowaniom ułatwiają pracę amatorom kulinarnych przygód  i pozwalają ograniczyć konieczność używania wielu sprzętów kuchennych. Celem kampanii jest przedstawienie zalet korzystania z cukru pudru w młynku, cukru drobnego białego i trzcinowego w kartonie 
z zakrętką oraz idealnego do dekoracji świątecznych wypieków - cukru perlistego.  
Świąteczna kampania Cukru Królewskiego obejmuje lokowanie produktów w kąciku kulinarnym Dzień Dobry TVN (emisje grudniowe i styczniowe), reklamę i sponsoring 

w prasie konsumenckiej - „Tina”, Pani Domu”, „Gazeta Wyborcza – Palce Lizać” oraz w prasie branżowej. Działania wsparte będą kampanią PR w prasie i w Internecie.

 

Grupa Südzucker to największy producent cukru w Europie. Jej częścią jest Südzucker Polska S.A., najmłodsza, dynamicznie rozwijająca się spółka w ramach europejskiego koncernu. Obecnie Südzucker Polska S.A. produkuje cukier w 5 zakładach produkcyjnych tj. w  cukrowniach: Cerekiew, Ropczyce, Strzelin, Strzyżów i Świdnica, pod znaną od 12 lat na polskim rynku marką "Cukier Królewski". Na półkach sklepowych, oprócz tradycyjnego cukru białego w opakowaniach 1 kg znaleźć można wiele innych produktów marki „Cukier Królewski” m.in. cukier puder, kostka, brydż, cukier trzcinowy, kandyz oraz cukier w małych poręcznych saszetkach zarówno do domowego użytku jak również do sektora gastronomicznego. W szerokiej ofercie marki „Cukier Królewski” znajdują się innowacyjne na polskim rynku produkty, jak cukier puder w młynku oraz cukier biały i trzcinowy w kartonie z zakrętką, czyli tzw. Tetra Rex. W 2010 roku Südzucker Polska S.A. wprowadził na rynek nową markę – „Dolcetino” - słodzik w kostkach na bazie cukru oraz rozszerzyła konsumenckie portfolio „Cukru Królewskiego” o nowość w postaci cukru perlistego przeznaczonego do dekoracji.

Równocześnie, szeroka gama specjalistycznych produktów takich jak: pomady cukiernicze, cukier perlisty itd. skierowana jest do branży piekarniczo – cukierniczej.

Innowacyjne produkty z palety Cukru Królewskiego – cukier drobny w Tetra Rex i cukier puder w młynku, zostały w 2009 roku nagrodzone w ogólnopolskim konkursie Krajowi Liderzy Innowacji. W tym samym konkursie Südzucker Polska S.A. otrzymał również nagrodę i miano Innowacyjnej Firmy. W 2010 roku konsumenci uznali markę Cukier Królewski za najlepiej rozpoznawalną w swojej kategorii i wyróżnili ją Złotym Laurem Konsumenta.

Kontakt:

Südzucker Polska S.A.
Biuro Handlowe w Krakowie
ul. Kraszewskiego 10
30-110 Kraków
Tel. 12/ 261 80 00

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij