Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Marka WINIARY i Bauer wybiorą ulubioną zupę Polaków
Marka WINIARY realizuje wspólną akcję promocyjną z grupą Bauer Media. Projekt o charakterze cross mediowym prowadzony jest w tytułach Wydawnictwa Bauer, portalu Interia.pl oraz przy wsparciu radia RMF FM i RMF Classic. Działania obejmują akcję konkursową oraz kampanię reklamową. To już druga tego typu wspólna akcja.

W ramach działań konkursowych, których start zaplanowany jest na 3 października, został stworzony specjalny serwis www.ulubionazupa.interia.pl. Jego użytkownicy zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w sondzie na ulubioną zupę Polaków. Pierwsze 50 osób, które wezmą udział w sondzie, otrzymają nagrody gwarantowane w postaci koszy produktów marki WINIARY. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego warto jeść zupy? Nagrodą główną jest 12 000 złotych na remont kuchni. Dodatkowo wszyscy, którzy wezmą udział w konkursie, mają niepowtarzalną szansę na wygranie bonów na zakupy sprzętu AGD.

 

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij