Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Delecta Top Marką 2011 w rankingu „Press”
Delecta została wiceliderem zestawienia najczęściej wymienianych w mediach marek spożywczych w ostatnim roku. To czwarty rok obecności marki w czołówce rankingu i drugi raz z rzędu na obronionej, drugiej pozycji.

Delecta zajęła drugie miejsce, uzyskując łączny wynik 73 punktów - tylko o 1 punkt niższy od marki Coca Cola. Na finalną pozycję w zestawieniu złożyły się punkty przyznane za liczbę, zasięg i wydźwięk publikacji prasowych. Pod względem ilości publikacji Delecta okazała się bezkonkurencyjna. W badanym okresie (lipiec 2010-czerwiec 2011) markę wzmiankowano w 3403 publikacjach prasowych, w zdecydowanej większości w kontekście pozytywnym lub neutralnym. Zaledwie 4 publikacje odznaczały się negatywnym wydźwiękiem.

 

Tegoroczny wynik Delecta zawdzięcza konsekwentnie realizowanej strategii PR w zakresie komunikacji z mediami (konsumenckimi, branżowymi i internetowymi) oraz działalności sponsoringowej - od 2003 marka wspiera drużynę siatkówki męskiej Delecta Bydgoszcz. Osiągnięty sukces jest dowodem na to, że długofalowe projekty marketingowe stanowią najlepszą drogę do efektywnego budowania świadomości marki w mediach.

 

Badanie Top Marka zostało przeprowadzone już po raz czwarty przez magazyn „Press” i zespół firmy „Press Service Monitoring Mediów”. Analizie poddano materiały opublikowane od lipca 2010 do czerwca 2011 roku w tytułach prasowych. Na podstawie uzyskanych danych ustalono, między innymi, ranking 5 najpopularniejszych w mediach marek spożywczych.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

 

Agnieszka Rudek, Kolterman Media Communications

tel. +48 12 631 94 00, tel. kom. 0 510 081 203,

e-mail: a.rudek@kmc-pr.pl


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij