Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Marka WINIARY zdobywa kolejne nagrody
Rok 2011 obfituje w nagrody i wyróżnienia dla marki WINIARY. Podobnie jak w ubiegłych latach, konsumenci i detaliści wyrazili swoje uznanie dla produktów marki. Tym razem Pomysł na… Soczystą karkówkę z ziemniakami zdobył wyróżnienie za innowację w plebiscycie Perły Rynku FMCG, organizowanym przez miesięcznik „Wiadomości Handlowe”, w kategorii fixy. To już piąta w tym roku nagroda dla marki WINIARY. W ubiegłych miesiącach Laur Konsumenta został przyznany przyprawie WARZYLION, zaś Rosół drobiowy, Barszcz Czerwony oraz Budyń o smaku śmietankowym zostały docenione w plebiscycie Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich.

Do piątej edycji konkursu Perły Rynku FMCG producenci zgłosili aż 330 produktów – nowości i innowacji wprowadzonych na rynek w 2010 roku. Pomysł na… Soczystą karkówkę z ziemniakami WINIARY został wyróżniony za pierwszą na polskim rynku innowacyjną formę, która umożliwia przygotowanie pełnego dania w jednym woreczku. Produkt ten to niezwykle proste i wygodne rozwiązanie, które pozwala na przyrządzenie pysznego obiadu w krótszym czasie. Znane i lubiane, dwuczęściowe opakowanie z woreczkiem oraz doskonała kompozycja przypraw i ziół gwarantują doskonały rezultat, bez dodatku tłuszczu, co sprawia, że mięso jest delikatne, soczyste i bardzo aromatyczne.

Marka WINIARY otrzymała w tym roku prestiżowe wyróżnienie Laur Konsumenta 2011. Godło Odkrycie Roku zdobył, wprowadzony na rynek w styczniu 2011 r., WARZYLION.  Jest to produkt, który stanowi unikatowe połączenie dużych kawałków warzyw i delikatnego bulionu. WARZYLION przeznaczony jest dla tych osób, które często gotują sprawdzone i lubiane dania, poszukują jednak sposobu na urozmaicenie codziennej kuchni.

Trzecim plebiscytem, w którym została nagrodzona marka WINIARY jest Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich. Rosół drobiowy oraz Budyń o smaku śmietankowym z cukrem zdobyły nagrodę Lider Sprzedaży 2010. Pierwszy z nich triumfował w kategorii przyprawy i buliony, drugi zaś w kategorii kisiele, galaretki, budynie. Wyróżnienie w kategorii Lider Sprzedaży – dania gotowe instant powędrowało do Barszczu Czerwonego Ekspresowej Zupy Instant.

- Co roku marka WINIARY jest nagradzana w różnych konkursach i plebiscytach. Wszystkie nagrody, zdobyte w tym i ubiegłych latach, są dla nas ogromnym wyróżnieniem. Świadczą one o przywiązaniu konsumentów do naszych produktów. Polacy na co dzień cenią sobie czas i wygodę. Gotowe dania są niezwykle pomocne w kuchni, ponieważ nie tylko pozwalają zaoszczędzić cenny czas, ale także są gwarantem szybkiego i smacznego posiłku. – mówi Monika Jusińska-Zbiegniewska, Marketing Manager marki WINIARY.

 

WINIARY to marka, która od 70-ciu lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij