Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
PepsiCo ogłasza konkurs dla nowych firm technologicznych
Rusza druga edycja konkursu „PepsiCo10". Celem programu jest odkrycie i wspieranie nowych firm technologicznych, których innowacyjne pomysły mogą okazać się przydatne w działalności biznesowej PepsiCo.

Pierwsza edycja programu odbyła się w zeszłym roku w Stanach Zjednoczonych, natomiast w tym roku PepsiCo zaprosiło do udziału również firmy europejskie. Celem konkursu jest wybranie dziesięciu najbardziej obiecujących firm i danie im szansy współpracy z PepsiCo w Wielkiej Brytanii, przy jednoczesnym zapewnieniu wsparcia i pomocy specjalistów z danej branży. Zgłoszenia do programu przyjmowanie będą do 15 lipca 2011 r.

PepsiCo szuka firm mających gotowe, innowacyjne rozwiązania w pięciu kategoriach: marketing oparty na społecznościach interaktywnych, mobile marketing wykorzystujący telefon komórkowy, tablet i inne urządzenia mobilne, technologia, której przekaz projektowany jest dla konkretnego miejsca, multimedia, przekazy wizualne oraz gry, interaktywne platformy edukacyjne.

Wybrani finaliści rozpoczną pilotażowy program wdrażania swoich technologii we współpracy z markami PepsiCo. Zwycięzcy otrzymają nagrodę w wysokości 10.000 euro na dalszy rozwój swojego biznesu.

PepsiCo szuka nowych technologii i debiutujących na rynku firm, które spełniają kilka kryteriów: firma musi być na wczesnym etapie rozwoju, co oznacza, że istnieje na rynku krócej niż dwa lata, musi zajmować się rozwojem technologii lub aplikacji dla biznesu, a także musi oferować gotowe usługi.

(Źródło: www.portalspozywczy.pl/pr)


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij