Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Podziel się posiłkiem z grantobiorcą!
Ruszyła nowa aplikacja Programu Podziel się Posiłkiem, dzięki której użytkownicy Facebooka zdecydują, do kogo trafi 10 000 realnych posiłków zebranych wirtualnie jesienią ubiegłego roku. Akcja potrwa do 27 czerwca 2011 roku.

„Podziel się posiłkiem z grantobiorcą” jest kontynuacją ubiegłorocznej aplikacji, za pomocą której Internauci przygotowywali wirtualne posiłki i wysyłali je do znajomych. Dzięki zaangażowaniu użytkowników Facebooka zebrano 10 000 dodatkowych posiłków. Teraz każdy z nas może zdecydować, do którego z 32 laureatów VII edycji Programu Grantowego Danone „Masz pomysł? Podziel się Posiłkiem!” trafią. Aplikacja łącząc element zabawy stwarza możliwość realnej pomocy organizacjom, które doskonale znają problem niedożywienia i wiedzą jak najskuteczniej można mu zaradzić. Korzystanie z niej jest bardzo proste. Wystarczy wskazać organizację na wirtualnej mapie Polski i wybrać produkt, który stanie się elementem wartościowego dania. Każdego dnia można wskazać jednego grantobiorcę.  Oddane przez Internautów głosy zostaną przeliczone na liczbę posiłków, na które fundusze grantobiorcy otrzymają od firmy Danone. 

Aplikacja jest dostępna pod adresem: http://apps.facebook.com/danone-psp/. Głosujcie codziennie!

Więcej informacji o Programie Podziel się Posiłkiem znajduje się na stronie internetowej www.podzielsieposilkiem.pl. Zachęcamy także do odwiedzenia profilu Programu pod adresem  www.facebook.com/podzielsieposilkiem.

Podziel się Posiłkiem to program realizowany dzięki społecznemu zaangażowaniu firmy Danone, Fundacji POLSAT i Partnera Strategicznego - Banków Żywności, który walczy z niedożywieniem wśród najmłodszych. W ciągu 8 edycji Programu przekazanych zostało 10 MILIONÓW POSIŁKÓW potrzebującym dzieciom.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Paulina Stankiewicz

Biuro Prasowe Podziel się Posiłkiem,

Garden of Words Sp. J.

Tel. 22 829 85 72 wew. 20

E-mail: p.stankiewicz@gardenofwords.pl


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij