Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Nestle będzie promowało płatki śniadaniowe w "wirtualnym świecie"
Dom mediowy MEC na zlecenie Nestlé realizuje nową kampanię promującą płatki śniadaniowe z wykorzystaniem technologii Augmented Reality. Płatki śniadaniowe Nestlé to już nie tylko pyszny pomysł na śniadanie, ale również na rozrywkę. Producent wyrobów śniadaniowych oferuje swoim klientom nowatorską formę zabawy - interaktywną grę 3D, dzięki której można przenieść się w wirtualny świat.

Producent płatków śniadaniowych Nestlé, jako jeden z pierwszych w Polsce wykorzystał w komunikacji marki technologię Augmented Reality (z ang. rozszerzona rzeczywistość). Pozwala ona grającemu znaleźć się w cyberprzestrzeni, po drugiej stronie ekranu komputerowego. Aby móc uczestniczyć w rozszerzonej rzeczywistości wystarczą trzy elementy: komputer z łączem internetowym, kamera internetowa i specjalny kartonik z piktogramem, dołączony do promocyjnych opakowań płatków śniadaniowych Nestlé. To właśnie dzięki niemu można być aktywnym uczestnikiem wirtualnej zabawy.

Interaktywna gra 3D to specjalna atrakcja oferowana konsumentom w 2011 r. w ramach promocji płatków Nestlé. Nawiązuje do premier filmowych - Rio i Kung Fu Panda 2. Dzięki promocji Rio można przenieść się w sam środek karnawału w Rio. Wystarczy kupić wybrane promocyjne opakowanie płatków śniadaniowych Nestlé, do których dołączony jest kartonik z piktogramem lub wydrukować go z promocyjnej strony internetowej.

Po włączeniu komputera i kamery internetowej oraz wejściu na stronę www.nestle-rio.com można sterować filmowymi bohaterami za pomocą ruchów dłoni, w której trzymamy piktogram. Tym samym bohaterowie dzięki zręczności graczy będą wykonywać określone zadania i przechodzić do następnych poziomów gry.

(Źródło. pr).


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij