Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Przeżyj sportową przygodę! Zgłoś się do Piłkarskiego Pucharu Dzieci Danone 2011!
Już po raz 12. ruszyły zapisy do kolejnej edycji Piłkarskiego Pucharu Dzieci Danone 2011 - jednego z największych turniejów piłkarskich dla dzieci w Polsce. W Pucharze biorą udział chłopcy i dziewczynki w wieku od 11 do 12 lat urodzeni pomiędzy 1. stycznia 1999 a 31. grudnia 2000 roku. Turniej ma już swoją 12-letnią tradycję na świecie, będąc integralną częścią Piłkarskiego Pucharu Dzieci Danone Nations Cup, międzynarodowych rozgrywek organizowanych przez Danone w 40 państwach. Co roku 2,5 mln dzieci z klubów sportowych i szkół na całym świecie uczestniczy w tym wydarzeniu. Ambasadorem i przyjacielem Danone Nations Cup jest jeden z najlepszych piłkarzy świata - Zinedine Zidane. Rozgrywki odbywają się zgodnie z regułami światowej federacji piłkarskiej - FIFA.

Tegoroczna rejestracja drużyn trwa od 16 lutego do 31 marca br. O przyjęciu drużyny do rozgrywek decyduje kolejność przesłania do Biura Pucharu kompletu wypełnionych dokumentów.
Aby zarejestrować drużynę do Pucharu należy:  

1. Pobrać formularz zgłoszeniowy i pozostałe dokumenty ze strony www.danone.pl/dnc
2. Wypełniony komplet dokumentów wysłać do 31 marca br. na adres Biura Pucharu: Sport Mega Marketing Sp.  z o.o., Urząd Pocztowy Poznań 29, Skrytka pocztowa nr 7, 60-995 Poznań.  
3. Aby zarezerwować miejsce w turnieju formularz zgłoszeniowy można wysłać faxem pod numer: (0-61) 841 12 44/46, a oryginał formularza i pozostałych dokumentów do 31 marca br. dosłać pocztą na adres Biura Pucharu.      

Rozgrywki Piłkarskiego Pucharu Dzieci Danone 2011 rozpoczną się w kwietniu i potrwają do czerwca na terenie całego kraju. Eliminacje rozgrywane będą w ośmiu województwach. Do półfinałów krajowych zakwalifikuje się po 6 drużyn z każdego z turniejów eliminacyjnych, a finał krajowy rozegrany zostanie dla 16 najlepszych drużyn w Łodzi. Na wszystkich etapach turnieju na najlepszych czekają  atrakcyjne nagrody i upominki. Zwycięska drużyna będzie reprezentowała Polskę na Piłkarskim Pucharze Dzieci Danone – Danone Nations Cup 2011 rozgrywanym w Hiszpanii.


Dodatkowe informacje na temat rozgrywek oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej
www.danone.pl/dnc a także na Facebooku www.facebook.com/PilkarskiPucharDzieciDanone.

Całość informacji prasowej i załączniki TUTAJ

Paulina Krajewska
Specjalista ds. Komunikacji i PR - Danone
e-mail:
paulina.krajewska@danone.com
tel: +48 22 860 82 00


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij