Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Hoop Polska rusza z nowym projektem ukierunkowanym na wiedzę
Trenerzy firmy Hoop Polska zainaugurowali dziś działalność Akademii Wiedzy Hoop. Studenci oraz absolwenci uczelni wyższych w Poznaniu, Bielsku Podlaskim oraz Łodzi poznają zagadnienia związane z marketingiem i różnymi obszarami funkcjonowania firmy.

Akademia Wiedzy Hoop to cykl warsztatów i szkoleń eksperckich zorganizowanych z inicjatywy Hoop Polska. Wykłady, prowadzone
przez specjalistów firmy, pomogą słuchaczom w pozyskaniu cennej wiedzy i umiejętności związanych z różnymi obszarami funkcjonowania firmy.

Z myślą o zwiększeniu szans studentów na rynku pracy, tematy wykładów dopasowano do ich potrzeb i profilu studiów. W spotkaniach mogą wziąć udział zarówno studenci, jak i absolwenci studiów dziennych i zaocznych na kierunkach: elektronika, logistyka, technologia produkcji, zarządzanie jakością, ekonomia.

Celem projektu Akademia Wiedzy Hoop jest zaistnienie firmy Hoop Polska w świadomości młodych osób, które wchodzą na rynek pracy i podejmują decyzję o wyborze przyszłego pracodawcy.

- Pierwsze spotkanie zorganizowane w Poznaniu w ramach Akademii Wiedzy Hoop miało na celu przybliżenie zagadnień związanych z marketingiem, promocją, pozycjonowaniem marek. Kolejne szkolenia odbędą się w Bielsku Podlaskim oraz Łodzi. Wszystkie trzy miasta zlokalizowane są blisko zakładów produkcyjnych firmy Hoop Polska. Wierzymy, że przekazywanie wiedzy oraz realizacja projektu przeznaczonego dla studentów ułatwi im zrozumienie mechanizmów funkcjonowania korporacji, w której część z nich podejmie w przyszłości pracę - mówi Monika Łuszczyńska, HR Manager Hoop Polska.

(Źródło: pr)


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij