Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Prezes CocaColi: Nie wykluczam akwizycji na rynku polskim
Dan Nistor, prezes polskiego oddziału koncernu Coca Cola Hellenic pytany o konkurencję na polskim rynku powiedział, że z roku na rok jest ona coraz ostrzejsza, dlatego jego firma nie wyklucza w Polsce akwizycji, o ile pojawią się ciekawe propozycje w dobrej cenie.

Prezes Coca-Coli odniósł się także do szybko zmniejszającej się liczby sklepów w tradycyjnym kanale dystrybucji. - Nasza firma zauważa spadki sprzedaży swoich napojów w kanale handlu tradycyjnego, bo zmniejsza się liczba takich placówek. Ten sezon oceniam jako udany, zwłaszcza gorący lipiec, gdy sprzedaż napojów wzrosła. Jednak w perspektywie kilkuletniej widać lekkie spadki sprzedaży - powiedział Dan Nistor.

Należy dodać, że polski oddział koncernu Coca-Cola zaangażował się w akcję, która ma na celu zatrzymanie spadkowego trendu liczby sklepów tradycyjnych. - Dzięki temu programowi firma chce pozyskać wiedzę odnośnie zachowań konsumentów w sklepach tradycyjnych: tego w jaki sposób robią zakupy, jak często, czego im brakuje. W ten sposób firma zamierza wyprzedzić konkurentów, którzy tej wiedzy nie będą mieli i zaproponować klientom tych sklepów ofertę skrojoną specjalnie na ich potrzeby - dodał Nistor.

(Źródło: www.portalspozywczy.pl)

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij