Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Złoty Laur Konsumenta 2010 dla Cukru Królewskiego
Najwyższa jakość i szeroki asortyment produktów oraz innowacyjne rozwiązania wprowadzane przez markę Cukier Królewski, zostały docenione przez polskich konsumentów. Produkty marki Cukier Królewski nagrodzono złotym godłem
Laur Konsumenta 2010.


CKczerwone


W szóstej edycji największego projektu konsumenckiego w kraju, markę Cukier Królewski uznano za najpopularniejszą
i najlepiej rozpoznawalną w swojej kategorii. Pierwsze miejsce w konkursie Laur Konsumenta 2010 to dowód ogromnego uznania, jakim cieszy się Cukier Królewski na polskim rynku. Wyróżnienie jest tym cenniejsze, że przyznawane jest przez samych konsumentów.

Jesteśmy dumni z zaufania i uznania, jakim konsumenci obdarzają nasze produkty. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom, dlatego wyróżnienia przyznawane przez klientów mają dla nas szczególną wartość. Złoty Laur Konsumenta 2010 to potwierdzenie, że nasze starania idą w dobrym kierunku - komentuje dr Rainer Schechter, Prezes Zarządu Südzucker Polska S.A.

Laur Konsumenta to prowadzony od 6 lat, największy program konsumencki w Polsce. Celem projektu jest wyłonienie najpopularniejszych i najlepiej rozpoznawalnych usług oraz produktów. Wyróżnienia przyznawane są na podstawie ogólnopolskich badań satysfakcji klientów. Organizatorem Lauru Konsumenta 2010 jest Kowalski Pro-Media, wydawca dodatku do „Rzeczpospolitej” – „Rzecz o Biznesie”.

Grupa Südzucker to największy producent cukru w Europie. Jej częścią jest Südzucker Polska S.A., najmłodsza, dynamicznie rozwijająca się spółka w ramach europejskiego koncernu. Obecnie Südzucker Polska S.A. produkuje cukier w 5 zakładach produkcyjnych tj. w  cukrowniach: Cerekiew, Ropczyce, Strzelin, Strzyżów i Świdnica, pod znaną od 10 lat na polskim rynku marką "Cukier Królewski". Na półkach sklepowych, oprócz tradycyjnego cukru białego w opakowaniach 1 kg znaleźć można wiele innych produktów marki „Cukier Królewski” m.in. cukier puder, kostka, brydż, cukier trzcinowy, kandyz oraz cukier w małych poręcznych saszetkach zarówno do domowego użytku jak również do sektora gastronomicznego. W ofercie marki „Cukier Królewski” znajdują się też innowacyjne na polskim rynku produkty, jak cukier puder w młynku oraz cukier biały i trzcinowy w opakowaniu Tetra Rex.

Równocześnie, szeroka gama specjalistycznych produktów takich jak: pomady cukiernicze, cukier perlisty itd. skierowana jest do branży piekarniczo – cukierniczej.

Więcej informacji:

Südzucker Polska S.A.
Biuro Handlowe w Krakowie
ul. Kraszewskiego 10
30-110 Kraków
Tel. 12/ 261 80 00


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Twój podpis:
Twój komentarz:
Wpisz kod z obrazka:
 

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij