Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
PODZIEL SIĘ POSIŁKIEM, PODZIEL SIĘ SOBĄ!
24 i 25 września w ponad 2000 sklepów w całej Polsce odbędzie się Ogólnopolska Zbiórka Żywności Podziel się Posiłkiem. Na wszystkich, którzy pragną podzielić się posiłkiem z niedożywionymi dziećmi, czekać będzie ponad 30 000 wolontariuszy Banków Żywności.
Każdy z nas może pomóc i przyłączyć się do zbiórki.


Wystarczy wybrać się do jednego ze sklepów uczestniczących w zbiórce, których lista jest opublikowana na stronach www.podzielsieposilkiem.pl oraz www.bankizywnosci.pl.

W specjalnie oznaczonych miejscach będą czekać wolontariusze z koszami, do których będzie można włożyć żywność z długim terminem ważności (ryż, konserwy, olej, dania gotowe, soki, dżemy itp.), która trafi do potrzebujących dzieci. W zeszłym roku dzięki zaangażowaniu Polaków udało się zebrać rekordową ilość, ponad 390 ton żywności!  Mamy nadzieję, że i w tym roku zdamy egzamin z dobroczynności!

W piątek wieczorem w Piotrze i Pawle w Blue City (Al. Jerozolimskie 179) oraz w sobotę rano w Realu na ul. Jubilerskiej 1/3 – w zbiórkę zaangażują się piosenkarze, prezenterzy oraz znani aktorzy. Nie zabraknie takich gwiazd jak: Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Tomasz Kammel, Maciej Dowbor, Maciej Rock, Ryszard Rembiszewski, Maciej Orłoś, Stefano Terrazzino czy Aneta Kręglicka. Będą zachęcali klientów do dzielenia się żywnością z dziećmi, które bardzo tego potrzebują. Za podzielenie się produktami, każdy będzie mógł zrobić zdjęcie i dostać autograf od swojej ulubionej gwiazdy. Na wszystkich obecnych w piątkowy wieczór w sklepie Piotr i Paweł czekać będzie dodatkowa atrakcja – krótki występ zespołu Volver!


Więcej informacji o Podziel się Posiłkiem znajdą Państwo na stronie internetowej www.podzielsieposilkiem.pl.

Zachęcamy także do wsparcia Programu
na stronie: www.facebook.com/podzielsieposilkiem.Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij