Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Konkurs Nestle na wakacyjny blog wellness
Jakie jest Twoje wakacyjne postanowienie? Więcej ruchu i zdrowsze posiłki? A może od razu chęć zmiany nawyków żywieniowych całej rodziny? Podziel się swoimi wakacyjnymi perypetiami i wygraj nagrody! Zacznij pisać bloga o tematyce „wellness”. To może być zdrowsza dieta, nowy sport, a nawet wakacyjne podróże. Pokaż innym, że zdrowsze życie jest na wyciągnięcie ręki!

Nestlé Polska ogłasza konkurs pt. "Wakacyjny blog wellness". Od lipca wszystkie osoby chcące choć trochę poprawić swój styl życia zachęcamy do opisywania swoich doświadczeń na blogu. Na najlepszych blogerów czekają atrakcyjne nagrody: weekend w SPA w Nałęczowie (weekend dla 2 osób) oraz 2 wagi kuchenne.

Specjaliści przekonują, że zmiana stylu życia nie jest trudna. Czasem wystarczy zacząć więcej się ruszać, a do swojej diety dołożyć owoce i warzywa, by już poczuć się lepiej.

„Jak podkreślają psycholodzy okres letnio-wakacyjny to lepszy czas, by wytrwać w nowych postanowieniach niż zwyczajowa, sylwestrowa noc. Lato to doskonały czas, by zmienić na dobre swoje nawyki żywieniowe zwłaszcza, że zdrowa, letnia dieta nie musi być nudna i niesmaczna. Wprowadzenie do codziennego menu sezonowych owoców i warzyw to prawdziwa uczta dla podniebienia. Co więcej, wakacyjny odpoczynek i wakacyjny relaks sprzyjają regularnemu jedzeniu i delektowaniu się nim.

Smażona ryba i gofry z bitą śmietaną na nadmorskim deptaku to często obowiązkowy zestaw wakacyjny, jednak te kulinarne grzeszki można łatwo zrekompensować dobrodziejstwem świeżych warzyw i owoców, a do tego zwiększoną aktywnością fizyczną.” - potwierdza Agnieszka Piskała, specjalista ds. żywienia, Nestlé Polska.

Wszystkie osoby chętne podzieleniem się swoimi doświadczeniami z innymi, zapraszamy do prowadzenia bloga. Wystarczy od lipca do końca sierpnia zalogować się na stronie www.wellness.nestle.pl, by rozpocząć swoją wirtualną przygodę. Pisać można na wybrany przez siebie temat. Może to być np. wakacyjna dieta, rodzinny wyjazd czy nowy sport.

Przekonaj wszystkich, że wiesz co to znaczy żyć w zgodzie z „wellness”!

Nowy konkurs jest częścią projektu Dylematy sklepowej półki realizowanego przez Nestlé Polska w ramach przyjętej strategii Dbania o zdrowie, Dobre samopoczucie i Prawidłowe odżywianie konsumentów. Projekt ten ma na celu edukację konsumentów z zakresu czytania etykiet tak, by każdy z nas świadomie wybierał najodpowiedniejsze produkty, najlepiej dopasowane do naszych potrzeb żywieniowych.

Co zrobić, by wygrać te nagrody?

Wystarczy w okresie wakacyjnym (lipiec  - sierpień) zalogować się na stronie nestle.pl/wellness i rozpocząć pisanie własnego bloga. Blog ten powinien być regularnie prowadzony przez min. miesiąc. We wrześniu komisja konkursowa wybierze najlepszego bloga - ciekawego, zaskakującego, a także zabawnego.

Nie wiesz, jak prowadzić bloga?

Zapraszamy do skorzystania z elektronicznej wersji przewodnika na stronie www.wellness.nestle.pl:
https://wellness.nestle.pl/Artykuly.aspx?categoryId=51

Dodatkowych informacji udziela:
Anna Jędrzejewska
Dział Komunikacji i Usług Marketingowych
Tel.: (22) 607 26 67
E-mail: anna.jedrzejewska@pl.nestle.com


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Twój podpis:
Twój komentarz:
Wpisz kod z obrazka:
 

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij