Wizyta komisarza UE ds. rolnictwa w Singapurze i Wietnamie - zaproszenie do udziału dla przedstawicieli branży rolno-spożywczej

Janusz Wojciechowski, komisarz UE ds. rolnictwa, złoży w dn. 10-16 lipca 2022 r. wizytę w Singapurze i Wietnamie. Komisarzowi będą towarzyszyć przedstawiciele europejskich przedsiębiorstw i organizacji producenckich z sektora rolno-spożywczego.

W skład programu wizyty komisarza wchodzić będą spotkania z przedstawicielami rządów oraz wydarzenia promocyjne, w których uczestniczyć będą przedstawiciele ww. przedsiębiorstw i organizacji. Wydarzenia te mogą obejmować seminaria poświęcone charakterystyce lokalnych rynków czy trendom konsumenckim. Planowane są wizyty w centrach handlu detalicznego i innych miejscach istotnych z punktu widzenia członków delegacji komisarza, spotkania z partnerami, oraz obecność na targach FHA w Singapurze.

W przypadku zainteresowania państwa organizacji udziałem w wizycie prosimy o wypełnienie do 20 grudnia 2021 r. formularza elektronicznego znajdującego się pod adresem: 

https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/HLMAgriSingapore_Vietnam2022


Realizacja wizyty będzie uzależniona od stanu sytuacji pandemicznej. 


Źródło: KE


news-hlm-vietnam-singapore_800x418px