Rabat 20% do 31.10.2023 r.- zaprenumeruj Food-Lex na rok 2024!

Zaprenumeruj już dziś kwartalnik „Food-Lex” na rok 2024!
  
20% rabatu przy zamówieniu do 31 października 2023 r.
Cena tylko 320zł + 8% VAT!

   Zapraszamy!  
 
 Formularz zamówienia dostępny na stronie portalu www.food-lex.pl


„Food-Lex” jest jedynym specjalistycznym kwartalnikiem w pełni poświęconym tematyce prawa żywnościowego. Pismem tworzonym przez ekspertów praktyków dla wszystkich, którzy w codziennej pracy muszą dbać o całkowitą zgodność prowadzonej działalności z przepisami prawa żywnościowego. Błędy w tym obszarze niosą w sobie olbrzymie ryzyko poważnych problemów, które podważyć mogą pozycję firmy na rynku, a dla zarządów firm mogą oznaczać wysokie kary finansowe, a nawet kary pozbawienia wolności. Prawo żywnościowe należy do najbardziej skomplikowanych obszarów legislacji obowiązującej przedsiębiorców, jednakże jego nieznajomość nie stanowi okoliczności łagodzącej dla organów urzędowej kontroli żywności.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm żywnościowych i działając na rzecz ograniczenia ryzyka prowadzenia działalności gospodarczej w sektorze produkcji żywności stworzyliśmy kwartalnik, który przede wszystkim koncentruje się na praktycznej stronie stosowania prawa. Jest to podręczne kompendium wiedzy o najnowszych przepisach, ich interpretacji, zmianach, wdrożeniu i stosowaniu w produkcji żywności. Swoją wiedzą dzielą się z Państwem najlepsi specjaliści wywodzący się zarówno z działów legislacyjnych przedsiębiorstw żywnościowych, jak i kancelarii prawnych, instytucji kontrolnych oraz instytucji naukowych.


Zapraszam do lektury oraz do prenumeraty kwartalnika „Food-Lex" w 2024 roku!

Prenumerata gwarantuje dostęp do bazy aktów prawnych, elektronicznych wydań pisma oraz korzystne zniżki na szkolenia w zakresie prawa żywnościowego organizowane przez Polską Federację Producentów Żywności.


Z poważaniem

Andrzej Gantner
redaktor naczelny kwartalnika „Food-Lex”
dyrektor generalny PFPŻ ZP

food-lex_prenumerata2024_600x